Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen bayilerinin geleneksel bayi toplantısı 23-26 Kasım tarihleri arasında “Harekete Geç, Geleceğe Hükmet” sloganıyla Sueno Deluxe Antalya’da 580 bayimizin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantının açılış sunumunu Fırat Profil Paz. Md. Dr. Mehtap Uluceviz gerçekleştirdi. Fırat’ın pvc pencere sektöründeki 3 markasına ayrı ayrı seslenen Uluceviz 2017 yılının değerlendirmesini yaparak önümüzdeki yılın şifrelerini bayileriyle paylaştı. Tam katılımla ve dikkatle takip edilen sunumun hazırlanma tekniği, Sn. Uluceviz’in başarılı sahne performansıyla bütünleşerek ilgiyi daha da yukarılara çekti. Seminerin öğlenden sonraki bölümü Profil Üretim Md. Sn. Ahmet Koltuk’un yeni ürünlerle ilgili teknik sunumuyla başladı ve soru cevaba geçildi.

Dünya Bilardo Şampiyonumuz Sn. Semih Saygıner’in “Başarı” konulu sunumu sonrası ödül töreni gerçekleşti. Son gün, büyük bestekar ve ses sanatçısı Selami Şahin’le eğlenen Fırat bayileri tavla ve futbol turnuvalarıyla da neşeli dakikalar geçirdi. Tüm bayilerimize katılımları ve ilgileri için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.