Ortak emek vererek bu yolculukta birlikte yürüdüğümüz bayilerimizle bir araya geldiğimiz  “zaman sizi hep haklı çıkardı” temalı seminerlerimizde, 2014 yılı değerlendirilirken yakın gelecekle ilgili hedefler ve öngörüler paylaşıldı.

Seminerlerimiz, 90’lı yıllardan bugüne bayilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmaları ve sektörel yenilikleri içeren “zaman sizi hep haklı çıkardı” filmimizle başladı. Profil Pazarlama Müdürümüz Sn. M. Erdal Karakaş’ın her gruba özel kısa ve uzun vadeli hedefleri vurguladığı sunumlarının ardından söz alan Profil Üretim Müdürümüz Sn. Ahmet Koltuk, yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yaptı. Tüm iş ortaklarımızın fotoğraflarıyla oluşturulan 20., 15. ve 10. yıla özel puzzle oyunundaki birincilik heyecanı seminerin en eğlenceli dakikaları idi. Seminerlerimizin ikinci bölümünde sahne Yön. Kur. Bşk.mız Dr. Nevzat Demir’indi ve tüm iş ortaklarımız tek tek ödüllendirildi. Sn. Demir’in ve Sn. Karakaş’ın elinden ödüllerini alan bayilerimiz kendilerinin tamamladıkları puzzle görselinin önünde hatıra fotoğrafı çekilerek günü tamamladı. 

19 Aralık 2014 Cuma günü gerçekleşen son seminerimizin diğer buluşmalarımızdan farkı yıl içerisinde ciro bazında dereceye giren 25 bayimizin ödüllendirilmesiydi. Ortak emeğimize saygının; vefa, sabır, başarı ve sadakat dolu yıllarımızın anısına gerçekleşen bu seminerlerimizde tüm iş ortaklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, birlikte nice seneler diliyoruz.